​Kvalitné second hand oblečenie =spokojný
​​​​​​zákazník

Poskytnite svojmu ​zákazníkovi ​výnimočný zážitok z ​originality

Čo ROBÍME?

Našim cieľom je zabezpečiť, aby majitelia obchodov second hand boli odbremenení od náročného rozhodovania odkiaľ získať kvalitný tovar pre svojich klientov, aby ​ich klienti vždy našli svoj originálny kúsok a aby ​sa ​vždy radi vracali. Ale buďme úprimní - nie je to ​jednoduché! ​Zákazník je čoraz viac náročnejší! Ako malý tím skúsených majiteľov a milovníkov ​módy sa s vami ​skutočne radi podelíme o skúsenosti a môžeme zaručiť dôslednú a osobnú starostlivosť, ktorá sa rovná vašej ​spokojnosti. Sme nadšení, že sa stanete našou súčasťou!

​Nefalšovaná kvalita

LEN TO najlepšie pre ​vás

​​Spolupracujeme len s rokmi preverenými spracovateľmi zbieraného textilu a obuvi​. Všetko sú to rodinné spoločnosti, ktoré dbajú na kvalitu a renomé. Každý sa snaží aby bola protistrana spokojná. Len tak má obchod zmysel a je dlhodobo udržateľný.

​Férový prístup

​pre každého priestor na zisk

​​U nás nič neprifarbujeme aby ste sa ľahšie rozhodli pre spoluprácu. Na otázku dostanete vždy úprimnú, nefalšovanú odpoveď. Len tak sa môžete správne rozhodnúť. Čo môžete očakávať pri konkrétnom druhu tovaru Vám bez tajomstiev povieme.

​Pravidelné ​zásobovanie

​aby nič dôležité nechýbalo

​Zabezpečíme akékoľvek množstvo, ktoré potre​bujete.  Je nutné, ale počítať so sezónnosťou a tiež s prechodným nedostatkom niektorých položiek vzhľadom k charakteru tovaru. Jednoducho je dobré myslieť aj na budúcnosť a objednávať si vyložene sezónne veci v predstihu.

     mám radosť, že s​om s ​vami!     

​Veľmi rada si k Vám chod​ím po tovar a hlavne po užitočné rady! Nehovorte to ​nikomu :). ​Najviac si cením čestnosť a ochotu. Viem, že vždy dostanem za svoje peniaze maximum. Skúšala som hocičo z Nemecka, Talianska dokonca aj z Anglícka no najviac mi vyhovuje práve MIX z  krajín ako je Francúzko-Belgicko-Holandsko. ​ Najlepšie na tom je, že vždy ​nájdem veci moderné, dobre predajné a nechýbajú ani originálne, luxusné kúsky pre náročnejších klientov, takže ​všetko je tak, akoby to malo byť!

​Rada s Vami spolupracujem!!

​Erika V., ​​zákazník

​o NÁS

​​V spoločnosti ​TEREC, s.r.o. ​nájdete všetko to, čo potrebujete ​pre bez​problémové prevádzkovanie​ obchodíku​ alebo on-line shopu. Žiadna prekáž​ka nie je dosť veľká! ​Sme tu aby sme každý deň trávi​li čas nad ich riešením a vy sa starali o svoj biznis. Naša studňa nápadov Vás neprestane inšpirovať a vy tak získate dôležitú prevahu pred konkurenciou!!

V roku ​1996 sme sa po​kúsili ​preraziť s novým nápadom ponúkať outlet a second hand oblečenie a obuv. Ihneď sme si uvedomili, aké to ​v skutočnosti ťažké, zohnať spoľahlivý zdroj.

Hneď sme vedeli, že chceme pracovať ​len s spoľahlivými partnermi, ktor​í ​majú zázemie a dlhoročné miesto na svojich trhoch. ​Gro tvoria rodinné firmy.Nakoľko sme ​spoločnosť rodinného typu netrvalo dlho kým sme našli tích správnych.

Pokrývame celú š​kálu potrieb obchodníkov. Od ​pomoci pri vybavení obchodu cez ​poradenstvo riadenia prevádzky až po zabezpečenie vhodného tovaru. ​Neustále rozmýšľame nad novými spôsobmi ako byť ešte zaujímavejší pre zákazníkov. Teraz novinka! ​NEMECKÁ DROGÉRIA

​naša PONUKA

Snažíme sa, aby ste vy a aj váš​i ​zákazníci, boli čo naj​spokojnejší. Už 22 rokov pre Vás zabezpečujeme​ tovar z krajín​ ​a mód​ou na vysokej úrovni. Naši partneri sú vo Francúzku, Belgicku, Holandsku ale aj v Dánsku. Všetko osvedčené firmy v krajin​ách kde ​tradícia obchodov so second hand tovarom je dlhodobá. My sa o Vás postaráme komplexne, od naplnenia obchodu tovarom až po reklamu a márketing(webová stránka, e-shop, zariadenie predajne, nástroje na oceňovanie tovaru, tlač štítkov apod.)


Získajte ​10% zľavu pri prv​om ​nákupe. Zadajte svoj e-mail a my vám pošleme kupón.

  • >
  • ​​MIX  ​zber shop
  • ​​MIX  ​zber kontajner
  • ​Triedený mix
  • ​​Triedený - kategórie
  • ​Nemecká drogéria
  • ​vybavenie obchodu
  • ​reklama/marketing

​Podpora predaja je dnes úplne bežná vec a kto ju nerobí proste zaostáva! Určite nechcte byť na pomyselnom chvoste vo Vašom meste preto sa oplatí zaviesť niekoľko nástrojov ako si klienta pritiahnuť a hlavne udržať.

Riešením je aj Karta klienta alebo Bonusová karta. Vieme Vám pripraviť dizajn a výrobu takýchto kariet. Zákazníci majú radi výhody a radi sa cítia výnimočný. ​

​​Kto nie je na internete akoby nebol! Počuli ste o tom? Vytvorte si aspoň jednoduchú stránku na interenete na Vašu prezentáciu. Náklady sú naozaj nízske. Naši odbornícy to zvládnu v rozmedzí 100 až 150€. 

​​Súčasťou existencie firiem je bezpochyby aj Facebook. Môžeme ho vo svoj prospech využiť alebo ho môžeme s "úspechom" ignorovať. My sme za to prvé riešenie, preto aj aj odporúčame vytváranie stránok pre fanúšikov aj na Facebooku, kde môžete denne aktualizovať, čo práve vo svojej predajni ponúkate. V portfóliu našich služieb je aj pomoc v tejto oblasti, včetne nastavenia reklám. Môžete sa s dôverou na nás obrátiť. Môžete vytvárať aj niečo také ako je v našej ukážke.


​Kde nás nájdete

Ako malý tím skúsených majiteľov a milovníkov ​módy sa s vami ​skutočne radi podelíme o skúsenosti a môžeme zaručiť dôslednú a osobnú starostlivosť.


Sme tak nadšení, že sa stanete našou súčasťou!

This form is currently undergoing maintenance. Please try again later.

​TEREC, s.r.o.

​Trojičné námestie 501/1,  ​LOKCA 02951

0​9​51 ​417 115