03
Dní
06
Hodín
06
Minút
50
Sekúnd
03
Dní
06
Hodín
06
Minút
50
Sekúnd

5 + 5 (SA rovná) 10€

5 + 5 (SA rovná) 10€

prihláste sa k nám jednoducho cez Facebook alebo Google ...

Dáme Vám 10€ na nákup drogérie!

Dáme Vám 10€ na nákup drogérie!

Nájdete u nás aj tieto kvalitné výrobky Nemeckých a Anglických výrobcov:

V prvom rade sa vám chceme poďakovať, že ste sa zapojili do súťaže, ste naším fanúšikom a sledujete našu stránku. ĎAKUJEME 😊 Spolu s hlavným sponzorom súťaže o nemeckú drogériu sme pripravili niečo naozaj EXTRA!

ROZHODLI SME SA TO UROBIŤ VEĽMI NEOBVYKLÝM SPÔSOBOM. Ako?

Túto možnosť dostávate, pretože ste boli pred nejakým časom aktívni. Zapojili ste sa do súťaže, chceli ste obdarovať aj inú osobu z okruhu priateľov. Iste motív bol jasný! CHCEM VYHRAŤ! Pretože dobre načúvame svojim priaznivcom, vidíme niekedy aj sklamanie. Ani tentokrát to nevyšlo ☹, hovoríte si!  

Prihláste sa priamo cez FB a Google

Jednoducho a automaticky. Nemusíte nič vyplňovať! Facebook alebo Google použije Vaše meno v profile a doplní ho na Váš nový účet v e-shope. Od

tej chvíle môžete využívať výhody všetkých BONUSOV, ktoré

týmto získavate. 

Pozor! Časovo a počtom obmedzené

Využiť to môžu len tí, ktorí sa vedia rozhodnúť rýchlo a využijú skvelú príležitosť úplne bez rizika. Prihlasovanie trvá iba do konca septembra 2020

a to len pre prvých 50 ľudí, ktorí svoju šancu nezahodia! 

Ak Vás bude 50 iba za jediný deň, prihlasovanie

ukončíme! Neváhajte!

ROZHODLI SME SA TO UROBIŤ VEĽMI NEOBVYKLÝM SPÔSOBOM. Ako?

Túto možnosť dostávate, pretože ste boli pred nejakým časom aktívni. Zapojili ste sa do súťaže, chceli ste obdarovať aj inú osobu z okruhu priateľov. Iste motív bol jasný! CHCEM VYHRAŤ! Pretože dobre načúvame svojim priaznivcom, vidíme niekedy aj sklamanie. Ani tentokrát to nevyšlo ☹, hovoríte si!  

Prihláste sa priamo cez FB a Google

Jednoducho a automaticky. Nemusíte nič vyplňovať! Facebook alebo Google použije Vaše meno v profile a doplní ho na Váš nový účet v e-shope. Od tej chvíle môžete využívať výhody všetkých BONUSOV, ktoré týmto získavate. 

Pozor! Časovo a počtom obmedzené

Využiť to môžu len tí, ktorí sa vedia rozhodnúť rýchlo a využijú skvelú príležitosť úplne bez rizika. Prihlasovanie trvá iba do konca septembra 2020 a to len pre prvých 50 ľudí, ktorí svoju šancu nezahodia! Ak Vás bude 50 iba za jediný deň, prihlasovanie ukončíme! Neváhajte!

Čo dostanete a za čo?


5€ pre Vás a 5€ pre priateľa

Vám dáme na osobný účet, ktorý sa vytvorí automaticky. Stačí kliknúť na jedno z  tlačidiel tu na stránke. Do 24 hodín pripíšeme do Vašej virtuálnej peňaženky každému po 5 €, ktoré máte plné právo využiť na EXTRA zvýhodnený

nákup drogérie. Nezabudnite vyzvať aspoň jedného priateľa, aby

prijal pozvanie, prihlásil sa a zobral si 5 € . 

Ako a kde peniaze použiť?

Buďte medzi prvými, ktorí sa vedia rozhodnúť rýchlo a využijú skvelú príležitosť úplne bez rizika. Prvý nákup s využitím čiastky, ktorú Vám nezáväzne

DARUJEME je možné využiť OKAMŽITE na stránke nášho

online obchodu, do ktorého budete po prihlásení

 automaticky presmerovaný.

5€ pre Vás a 5€ pre priateľa

Vám dáme na osobný účet, ktorý sa vytvorí automaticky. Stačí kliknúť na jedno z  tlačidiel tu na stránke. Do 24 hodín pripíšeme do Vašej virtuálnej peňaženky každému po 5 €, ktoré máte plné právo využiť na EXTRA zvýhodnený nákup drogérie. Nezabudnite vyzvať aspoň jedného priateľa, aby prijal pozvanie, prihlásil sa a zobral si 5 € .

Ako a kde tieto môžete peniaze  použiť?

Buďte medzi prvými, ktorí sa vedia rozhodnúť rýchlo a využijú skvelú príležitosť úplne bez rizika. Prvý nákup s využitím čiastky, ktorú Vám nezáväzne DARUJEME je možné využiť OKAMŽITE na stránke nášho

online obchodu, do ktorého budete po prihlásení

 automaticky presmerovaný

Opýtali ste sa nás:

Dokedy môžeme minúť získané peniaze na nákup drogérie?

Peniaze za registráciu môžete využiť do 30 dní od registrácie. Po tomto čase získaná čiastka zmizne z peňaženky.

Môžem využiť aj ostatné BONUSY? Rád by som sa pripojil a otvoril si vlastný mini e-shop. 

Áno, všetky uvedené bonusy môžete využiť. Ak budete potrebovať  pomoc pri zriadení e-shopu, pokojne napíšte. Poradíme.

Koľko priateľov môžem osloviť? Dostanem za každého 5 € naviac?

Pošet oslovených priateľov nie je limitovaný. Avšak odmenu 5 € dostanete iba raz, nenásobí sa počtom pozvaných.

Je zvýhodnený nákup nejako limitovaný? Môžem objednať niečo naviac aj pre známeho?

Nie, nie je. Akcia platí na nákup od 25 €. Pokojne môžete objednať produkty aj susedom a známym. Určite sa potešia. :)

Iste chápete, že 5+5=10€ nemôžeme dať všetkým!

Preto dávame neopakovateľnú príležitosť ľuďom činu. POZOR! Iba do konca septembra 2020 a pre prvých 50 ľudí, ktorí svoju šancu nikdy nezahodia! Podľa toho, čo nastane skôr! Zoberte si svoju výhru hneď teraz!

To nie je všetko! Zoberte si  BONUSY čo Vám budú zarábať!

BONUS 1:

Za každý zrealizovaný nákup s využitím virtuálnej peňaženky, VÁM VRÁTIME AŽ 10 % (CASH BACK) z hodnoty tovaru, ktoré vám pripíšeme do osobnej peňaženky. Tieto dodatočne ušetrené peniaze, môžete použiť pri nákupe a zaplatiť s nimi za objednávku. Spôsob používania nájdete v obchodných podmienkach alebo sa nás opýtajte. Je to jednoduché a ušetrí Vám to veľa času a peňazí.

BONUS 2:

BEZPLATNÉ zapojenie do online programu ... ZARÁBAJ NA MÓDE ... (ZNM) ktorý vám pomôže pekne sa obliecť a ešte si aj dobre privyrobiť. Program ZNM je jedinečný v tom, že môžete lacno nakúpiť oblečenie a obuv z našej ponuky. Voláme to FOTENÉ! Vyberáte si balíky vecí, ktoré sú vyfotené, takže viete, čo sa v balíku nachádza. Veci neskôr výhodne predáte tu na potrebne.sk. Takto si môžete zarobiť stovky eur.

BONUS 3:

ZVÝHODNENÝ VSTUP do klientskej zóny ... DROGÉRIA WASCHKÖNIG vďaka, ktorej nakupujete pre seba ešte lacnejšie alebo Vás štedro odmeníme za  odporúčanie, prípadne priame odovzdanie produktov Vašim známym. Ako to funguje? Staňte sa zástupcom vo svojej obci, meste či okrese. Už 27 € stačí, aby ste mohli začať zarábať. Šikovnejší si zarobia za mesiac viac ako 1000 €. Stačí nás osloviť.

BONUS 4:

BEZPLATNÉ zriadenie mini online obchodu pomocou ktorého môžete vyprázdniť alebo obmeniť šatník. Určite máte doma veci, ktoré už nepotrebujete a sú ešte dobré. Naša stránka je prispôsobená na to, aby Vám pomohla tieto nadbytočné veci predať. BEZPLATNE Vám vytvoríme e-shop. Vyfotíte, uverejníte v e-shope a predáte. Pre uľahčenie máme video návody, ako to urobiť.

© potrebne.sk  Všetky práva vyhradené Zásady ochrany osobných údajov